Lauder-fölény a sakkcsapatoknál

A kerületi Diákolimpia januári–márciusi eredményei.

KOSÁRLABDA
II. korcsoport – fiú: 1. Tamási, 2. SOTE, 3. Zugligeti.
III. korcsoport – lány: 1. Virányos, 2. Jókai, 3. Kós.
III. korcsoport – fiú: 1. Virányos, 2. Zugligeti, 3. Kós.
IV. korcsoport – lány: 1. Városmajori, 2. Tamási, 3. Németvölgyi.
IV. korcsoport – fiú: 1. Virányos, 2. Városmajori, 3. Jókai.
V–VI. korcsoport – lány: 1. Városmajori, 2. Budai, 3. Tamási.
V–VI. korcsoport – fiú: 1. Budai, 2. Városmajori, 3. Tamási.

LABDARÚGÁS
I. korcsoport – fiú: 1. Diana, 2. Pannonia, 3. Jókai.
II. korcsoport – lány: 1. Tamási, 2. Virányos, 3. SOTE.
III. korcsoport – fiú: 1. Diana, 2. Zugligeti, 3. Lauder.
IV. korcsoport – fiú: 1. Virányos, 2. Diana, 3. Jókai.
IV. korcsoport – lány: 1. Városmajori, 2. Kós, 3. Virányos.
V. korcsoport – fiú: 1. Budai, 2. Városmajori, 3. Kiss János.
VI. korcsoport – fiú: 1. Budai, 2. Arany, 3. Tamási.

SAKK – EGYÉNI BAJNOKSÁG
I. korcsoport – fiú: 1. Babcsán Levente (Zugligeti), 2. Márton Áron (Diana), 3. Ormai Mihály (Diana).
I. korcsoport – lány: 1. Fábián Csenge (Zugligeti), 2. Vajda Anna (Diana), 3. Tevesz Judit (Diana).
II. korcsoport – fiú: 1. Laza Szabolcs (Lauder), 2. Tóth Sebestyén (Lauder), 3. Ladányi Péter (Diana).
II. korcsoport – lány: 1. Korchmáros Sára (Zugligeti), 2. Papp Alexandra (Zugligeti), 3. Flanek Regina.
III. korcsoport – fiú: 1. Tolnai Norbert, 2. Erdélyi Dávid (Lauder), 3. Kovács Miklós (Lauder).
III. korcsoport – lány: 1. Obersovszky Nóra (Zugligeti), 2. Ludman Hanga (Zugligeti), 3. Zaj Nóra (Zugligeti).
IV. korcsoport – fiú: 1. Németh Attila (Lauder), 2. Léber Tamás (Diana), 3. Marczika Levente (Diana).
IV. korcsoport – lány: 1. Alberti Dorina (Városmajori), 2. Krizsán Ágnes (Zugligeti), 3. Csenki Bianka (Zugligeti).
V. korcsoport – fiú: 1. Kardos Sámson (Lauder), 2. Karner Ádám (Városmajori), 3. Balogh Márió.
V–VI. korcsoport – lány: 1. Bíró Melinda (Városmajori), 2. Sújtó Melinda (Városmajori), 3. Lakatos Carmen (Tamási).
V. korcsoport – fi ú: 1. Gyepesi Bálint (Városmajori), 2. Perczel János (Városmajori), 3. Fekete Farkas (Városmajori).

SAKK – CSAPATBAJNOKSÁG
I–II. korcsoport – lány: 1. SOTE, 2. Zugligeti/I., 3. Zugligeti/
II. I–II. korcsoport – fiú: 1. Lauder, 2. SOTE, 3. Zugligeti.
III–IV. korcsoport – lány: 1. Városmajor, 2. Zugligeti/I., 3. Zugligeti/II.
III–IV. korcsoport – fiú: 1. Lauder, 2. Zugligeti/I., 3. Thomas Mann.
V–VI. korcsoport – fiú: 1. Lauder, 2. Városmajori, 3. Esze Tamás.

JÁTÉKOS SPORTVERSENY
I–II. korcsoport: 1. Pannonia, 2. ELTE, 3. Jókai, 4. Kós.